Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
1. PROJE PAZARI

1.Proje Pazarı Temaları

1.Proje Pazarı Temaları

1.Tema: Teknoloji Projeleri

Teknoloji Projeleri Alt Temaları: Astrofizik, Gıda, Tarım, Su Ürünleri, Zirai Üretim ve Teknolojileri, Peyzaj Mimarlığı, Polimer Kimyası, Malzeme Bilimleri, Nano Teknoloji, Yenilenebilir Enerji ve Teknolojileri, Yerbilimleri ve Çevre Teknolojileri, Gastronomi, Robotik Teknolojiler

 

2.Tema: Sosyal Projeler

Sosyal Projeler Alt Temaları: Arkeoloji, Edebiyat, Sosyal İnovasyon, Coğrafya, İdari Bilimler, İlahiyat, Sosyoloji, Sanat Tarihi

 

3.Tema: Sağlık Projeleri

Sağlık Projeleri  Alt Temaları: Tıbbi Bilimler, Sağlık Hizmetleri, Yaşlı Bakımı, Termal, Onkoloji, Genetik, Biyomedikal

 

4.Tema: Eğitim Projeleri

Eğitim Projeleri Alt Temaları: Dil, Eğitim Programları, Eğitim Yönetimi, Eğitim Teknolojileri, Özel Eğitim

 

5.Tema: Kültür Projeleri

Kültür Projeleri Alt Temaları: Kültür, Sanat, Tarih, Turizm, Spor

 

 

2018 Troia Yılı Özel Ödülü: Troia Ören Yeri ve Troia konulu projelerin değerlendirilmesi neticesinde sahiplerini bulacaktır.

Çanakkale Özel Ödülü: Çanakkale Özel Ödülü ile Çanakkale'nin öncelikli alanlarında hazırlanan projeler ile Çanakkale'ye değer katacak projeler ödüllendirilecektir. Bu çerçevede konu sınırlaması olmayıp, proje hazırlayıcıları hazırladıkları projelerin Çanakkale'ye nasıl katkı sunacağını ikna edici gerekçelerle açıklamalıdır.

Poster Ödülü: Proje Pazarı etkinliği süresince sergilenecek olan posterlerin içeriklerinin ve bunlar hakkında yapılan bilgilendirmelerin değerlendirilmesi neticesinde verilecektir.